NADCHODZĄ ŚWIĄTECZNE PROMOCJE! – pakiet nc+ na 6 miesięcy za pół ceny lub największa paczka filmów i seriali na 24 miesiące w prezencie

Szanowni Państwo,

Przed nami ulubiony czas w roku każdego Klienta nc+! Listopad rozpoczyna bowiem okres, w którym pojawiają się świąteczne akcenty, a ulotki nc+ pękają w szwach od nowych, wyjątkowych promocji i świątecznych prezentów, które czekają na każdego, kto zdecyduje się zostać Abonentem nc+!

W tym roku osobliwy Święty Mikołaj przychodzi jednak nie z worem prezentów, a całą paczką – NAJWIĘKSZĄ PACZKĄ FILMÓW I SERIALI NA 24 MIESIĄCE W PREZENCIE!

W zależności od wybranego pakietu nc+, COMFORT+CANAL+, EXTRA+CANAL+, SUPERPREMIUM+, VIP+MAX , Klient otrzymuje paczkę kanałów, serwujących najlepsze kinowe produkcje, najbardziej intrygujące serialowe zwroty akcji, a także najcenniejsze treści popularnonaukowe W PREZENCIE AŻ NA 24 MIESIĄCE!

PAKIET SUPERPREMIUM+

ŚWIĄTECZNE PREZENTYCANAL+ 4K + HBO GO + Filmbox + Multi Man Pack + Fox Play + National Geographic Play NA 24 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ!

Pakiet Superpremium+ to idealny wybór dla najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią sobie szeroki wybór kanałów filmowych i sportowych, jak również tych  wyłącznie dla dorosłych. Fani sportu i produkcji Canal+ zachwyci najlepsza jakość obrazu na kanale Canal+ 4K!

 

PAKIETY COMFORT+ CANAL+ I EXTRA+CANAL+

ŚWIĄTECZNE PREZENTY – HBO&HBO GO + Cinemax + Filmbox + Fox Play + National Geographic Play NA 24 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ!

Pakiety Comfort+Canal + lub Extra+ Canal+ to pakiety będące kombinacją największej dawki sportowych emocji oraz hitów filmowych prosto z kinowych ekranów. Wzbogacone świątecznymi prezentami stanowią optymalne rozwiązanie, w którym każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.

 

PAKIET EXTRA+

ŚWIĄTECZNE PREZENTY – Cinemax + Filmbox + Fox Play + National Geographic Play NA 24 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ!

Pakiet Extra+  znajdzie miłośników wśród Klientów, którym zależy na wysokim wyborze kanałów z zachowaniem niskiej ceny. Dodatkowa paczka kanałów w prezencie zaspokoi filmowy apetyt nawet największych kinomaniaków!

 

To nie wszystko! NC+ przygotowało również  świąteczną niespodziankę dla oszczędnych Klientów, którzy preferują mniej rozbudowane pakiety telewizyjne, w zamian za niską cenę.

Pakiety START+ i COMFORT+ teraz jeszcze taniej –  6 MIESIĘCY ZA PÓŁ CENY!

 

Przyjdź, sprawdź i wybierz najlepszą ofertę dla siebie!

Zapraszamy do Salonu NC+
Kluczbork ul Grunwaldzka 16.