Świąteczna promocja NC+ – nawet 700 zł w prezencje do wydania na co chcesz!!!

Zbliżający się czas Świąt Bożego Narodzenia to w nc+ zawsze czas najlepszych promocji. Tak samo będzie w tym roku, ale z jedną wyjątkową różnicą. Po raz pierwszy w historii nc+ oraz w okresie największej sprzedaży zdecydowaliśmy się na wyjątkowe prezenty dla naszych nowych Abonentów! Każdy klient który kupi usługi nc+, otrzyma od nas nawet 700 zł do wydania na co chce na karcie bankowej!!! 

Ale to nie wszystko. Jak przystało na platformę Premium, nc+ nie zapomina też o najnowszych technologiach. Dlatego jako pierwszy dostawca usług TV wśród platform cyfrowych i sieci kablowych wprowadzamy dla naszych abonentów dekoder 4K Ready UltraBox+.

Dekoder 4K Ready – UltraBOX+ gwarantuje możliwość odbioru obrazu i dźwięku w perfekcyjnej jakości 4K. Dekoder posiada również funkcjonalność Multirecording i pozwoli na nagrywanie trzech programów w tym samym momencie, przy jednoczesnym oglądaniu czwartego „na żywo” (pod warunkiem wyposażenia instalacji antenowej w konwerter Unicable lub Wide-Band). Korzystając z tego samego konwertera, dekoder posiada kolejną funkcjonalność „Fast Zapping”, co gwarantuje bardzo szybkie przełączanie się miedzy kanałami.

I to wszystko już od 0 zł aktywacji i 0 zł opłaty miesięcznej!!!

Jeszcze w tym roku pokażemy pierwsze transmisje sportowe w 4K.

Sprawdź Aktualną Ofertę NC+