Wyjątkowe oferty nc+ TELEFON i nc+ INTERNET dla Abonentów nc+

Specjalnie dla naszych abonentów, 16 maja wprowadziliśmy wyjątkowe oferty na  nc+ TELEFON i nc+ INTERNET. Każdy klient który jest abonentem Telwizji nc+ lub będzie chciał podpisać nową umowę będzie mógł dodatkowo skorzystać z wyjątkowej oferty na nc+ Telefon. Dzięki temu że jest abonentem nc+ otrzyma usługę Telefon już za 15,59 zł miesięcznie (promocja urodzinowa) do końca roku 2017, a następnie w cenie 19,99 zł do końca umowy Promocja dotyczy nowych numerów oraz przenoszonych do nc+.

W ramach umowy na nc+ TELEFON Abonent otrzymuje w pakiecie:

  • nielimitowane minuty na połączenia krajowe do wszystkich sieci komórkowych
  • nielimitowane minuty na połączenia krajowe na telefony stacjonarne
  • nielimitowane SMS.
  • Ponadto Klient w promocyjnej cenie ma możliwość poszerzenia swojej oferty o dodatkową opcję 5GB internetu w cenie 6 zł miesięcznie oraz Noce bez limitu Mobile 15 zł miesięcznie.

Nie zapomnieliśmy również o Klientach, którzy korzystają z internetu u innego operatora lub korzystają z niego od czasu do czasu. W nc+ INTERNET przygotowaliśmy dla nich OFERTĘ ELASTYCZNĄ. Tylko dzięki tej Ofercie Abonent nie zapłaci za internet, jeżeli z niego nie będzie korzystał, to Klient decyduje, kiedy będzie płacić.

Oferta Elastyczna jest dostępna w trzech wariantach: 10GB, 35GB, 100GB z usługą TV w Kieszeni (Unlimited TV) w Prezencie.

Zapraszamy do Salonu NC+ Przyjdź i zapytaj o szczegóły.