4K UltraBox+

Specyfikacja techniczna (skrócona):

– 8 tunerów DVB-S / DVB-S2;
– obsługiwane kodeki: MPEG2 (SD/HD), H.264 (SD/HD), H.265 (SD/HD/UHD (4K);
– obsługa instalacji antenowych typu Single, Twin (jak w dotychczasowych modelach), Unicable – 8 kanałów, WideBand – nowy typ konwertera.
– dedykowany dysk twardy o pojemności 1 TB, podłączany do złącza eSATA umieszczonego na panelu tylnym;

Funkcjonalności dostępne dla użytkownika końcowego:

Te same co w dekoderze wifi Premium Box (G5) (bez aplikacji OFERTA NC+ wprowadzonej w ostatniej aktualizacji wifi Premium Box), oraz dodatkowo:

– multirecording – możliwość nagrywania maksymalnie 3 nagrań + oglądanie kanału live (bez możliwości nagrania, ale działa time-shift). Działanie tej funkcjonalności jest zależne od typu instalacji – w pełni działa dla instalacji Unicable i wide-band, działa z ograniczeniami w przypadku instalacji Single i Twin.

– fast zapping (szybkie przełączanie kanałów podczas poruszania się na liście kanałów w górę / w dół. Działanie tej funkcjonalności jest zależne od typu instalacji – w pełni działa dla instalacji Unicable i wide-band, działa z ograniczeniami w przypadku instalacji Single i Twin. Szczegóły w dalszej części dokumentu;

– obsługa kontentu w rozdzielczości UHD (4K) na kanałach liniowych, pVOD oraz w nc+ GO TV (OTT). Obecnie kontent UHD (4K) NIE JEST obsługiwany w Media Playerze.

Instrukcja dekodera 4K UltraBox+